Skip to main content

Sunduğum Hizmetler

“Gerçek hizmet verebilmek için parayla satın alınamayan ve ölçülemeyen bir şey eklemelisiniz ki bu samimiyet ve dürüstlüktür.”

— D. A. Adams

Umutcan Yılmaz, bu hizmet anlayışını benimseyerek sunduğu/sunacağı hizmetlerde sadece hizmette kaliteyi değil, müşteriye karşı sunacağı dürüstlüğü ve samimiyeti de önemsemektedir.

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Umutcan Yılmaz, sunduğu ve sunacağı hizmetlerde müşteri memnuniyetine öncelik vererek, garantili çözümler sunar.

Umutcan YILMAZ Hizmetler: Yaşam Koçluğu, Tasarım, Sunucu Kurulumu, Bulut Sistemleri, Sunucu Optimizasyonu,

Remote Personal Training & Yaşam Koçluğu

Benimle birlikte, bodybuilding sporu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, bireysel beslenme ve antrenman programları hazırlayarak maksimum performansınızı elde etmenizi sağlayabilirim. Bunun yanı sıra, hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmanız ve kişisel gelişiminiz için destek olabilirim. Kariyer planlaması konusunda da yardımcı olabilirim, birlikte potansiyelinizin en üst seviyelerine çıkabiliriz.

Tasarım & Özgünleştirme

Profesyonel bir görünüme sahip olmak ve markanızı en iyi şekilde yansıtmak için logo tasarımı, grafik tasarımı, web tasarımı, kartvizit tasarımı gibi birçok farklı alanda hizmet veriyorum. Sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlamak ve en özgün çözümleri sunmak için çalışıyorum. Benimle çalışarak, markanızın imajını güçlendirebilir, rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Umutcan YILMAZ Hizmetler: Yaşam Koçluğu, Tasarım, Sunucu Kurulumu, Bulut Sistemleri, Sunucu Optimizasyonu,

Sunucu Kurulumu & Web Sunucu Sistemleri

“Sunucu Kurulumu & Web Sunucu Sistemleri” hizmetiyle, sunucunuzu yeniden kurmak veya farklı bir firmaya taşımak için gereken tüm adımları atabilirim. Web sunucu sistemleri konusunda uzmanlaşmış biri olarak, sunucunuza Litespeed, Apache NGNIX gibi en güncel ve verimli web sunucu sistemlerini kurabilirim. Böylece, web sitenizin hızını artırarak, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz.

Bulut Sistemi Entegreleri

Bulut sistemleri, günümüzde web siteleri için en popüler çözümlerden biridir. Bu sistemler sayesinde sitelerin hızı ve güvenliği arttırılabilmektedir. Umutcan Yılmaz size cloudflare, quic.cloud gibi bulut sistemlerine entegrasyon hizmeti sunuyor. Bu sayede web sitelerinizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yayınlanmasını sağlayabiliriz. CDN ve DNS entegrasyonları da dahil olmak üzere, ihtiyacınız olan tüm bulut sistemi entegrasyonlarını bizimle yapabilirsiniz. Web sitenizin performansını arttırmak ve güvenliğini sağlamak için Bulut Sistemi Entegrasyonları hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sunucu Optimizasyonları & PHP Eklentileri

Sunucu optimizasyonu hizmetimizle, Memcached ve Redis gibi dinamik önbellekleme sistemlerini sunucunuzda kurarak, web sitenizin hızını arttırabiliriz. Ayrıca, HTML, CSS, JS gibi statik dosyaları hem önbellekleyerek hem de optimize ederek, kullanıcı deneyimini iyileştirebiliriz. Bunun yanı sıra, görselleri WEBP formatına dönüştürerek, web sitenizin yüklenme hızını arttırabilir ve ziyaretçilerinize daha iyi bir deneyim sunabiliriz.

SEO (Search Engine Optimization) Çalışmaları & Markalaştırma

Siteniz için gerekli arama motoru optimizasyonlarını gerçekleştirmek ve şirketinizi markalaştırmak için hizmetlerimden yararlanabilirsiniz. Arama motorları tarafından daha fazla fark edilmeniz için web sitenizi optimize ederek daha yüksek sıralamalarda yer almanızı sağlarım. Aynı zamanda marka bilinirliğinizi arttırarak, müşterilerinize daha güçlü bir marka imajı sunmanızı sağlarım. Profesyonel SEO hizmetleriyle siteniz için kaliteli içerikler oluşturarak, arama motorlarında daha görünür hale gelmenizi ve web trafiğinizin artmasını sağlarım. Şirketinizi markalaştırmak için ise, markanızın kimliğini oluşturarak, hedef kitlenize en uygun mesajları ve görsel öğeleri sunarım.

Edebi Eser Analizi & Edebi Çeviri

Edebiyat dünyasına olan tutkum ve deneyimlerimle, sizlere edebi eserlerinizin analizini yapma ve hakkında yazı yazma hizmetleri sunmaktayım. Ayrıca, İngilizce kaynaklardan Türkçeye çeviri hizmeti de sunuyorum. Konuşma, yazı, video veya ses kayıtlarınızı, yüksek kaliteli ve doğru bir şekilde Türkçe’ye çevirerek sizlere sunabilirim. Edebiyat dünyasında kendinizi ifade etmek istediğinizde, benimle iletişime geçerek işinize profesyonel bir şekilde çözüm sunabilirim.

Proofreading & ELT (English Language Teaching)

Yazılarınızda oluşabilecek hataların kontrolünü sağlayarak, İngilizce dil bilgisi, yazım ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilirim. Profesyonel proofreading hizmetiyle, makalelerinizi ve yazılarınızı okuyucularınız için daha anlaşılır ve hatasız hale getiriyorum. Ayrıca, İngilizce öğrenmek isteyenler için özel dersler de vermekteyim. ELT (English Language Teaching) deneyimim sayesinde, siz de İngilizce konuşma, yazma ve okuma becerilerinizi geliştirerek hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Birçok firma sunduğum hizmetlere güveniyor. Siz de ilk adımı atabilirsiniz.

Beraber çalışma hayatımızı güçlendirelim.