Skip to main content

Sunduğum Hizmetler

“Gerçek hizmet verebilmek için parayla satın alınamayan ve ölçülemeyen bir şey eklemelisiniz ki bu samimiyet ve dürüstlüktür.”

— D. A. Adams

Umutcan Yılmaz, bu hizmet anlayışını benimseyerek sunduğu/sunacağı hizmetlerde sadece hizmette kaliteyi değil, müşteriye karşı sunacağı dürüstlüğü ve samimiyeti de önemsemektedir.

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Bir farklılık yarat. 

Sunduğum ve size sunacağım hizmetler garantilidir.  Sunacağım hizmetlerde önceliğim her zaman müşteri memnuniyeti olacaktır.

Remote Personal Training & Yaşam Koçluğu

Size bodybuilding sporunu öğretebilirim, beslenme ve antrenman programları hazırlayabilirim. Potansiyellerinizin en üst kademesine çıkmasına, hayata dair hedeflerinizin gerçekleşmesine; kişisel gelişim/kariyer planlaması konularına yardımcı olabilirim.

Tasarım & Özgünleştirme

Logo tasarımı, grafik tasarım, web tasarım, kartvizit tasarım gibi bir kişinin/şirketin ihtiyaç duyabileceği birçok konularda yardımcı olabilirim.

Sunucu Kurulumu & Web Sunucu Sistemleri

Sunucunuzu baştan kurabilir veya herhangi bir firmadan farklı bir firmaya taşıyabilirim. Sunucunuza Litespeed, Apache NGNIX gibi web sunucu sistemleri kurabilirim.

Bulut Sistemi Entegreleri

Sitelerinizi cloudflare, quic.cloud gibi bulut (CDN, DNS) sistemlerine entegre edebilirim.

Sunucu Optimizasyonları & PHP Eklentileri

Sunucunuz için dinamik önbellekleme sistemleri (Memcached, Redis) kurabilir, HTML, CSS, JS gibi statik dosyaları hem önbellekleyebilir, hem de optimize edebilirim. Aynı zamanda görselleri WEBP olarak gösterip hızlı yüklenmelerini sağlayabilirim.

SEO (Search Engine Optimization) Çalışmaları & Markalaştırma

Sitelerinize uygun arama motoru optimizasyonları yapabilirim. Şirketinizi markalaştırabilirim.

Edebi Eser Analizi & Edebi Çeviri

Eserleri analiz edebilir, haklarında yazı yazabilirim. Yazıları/konuşmaları/videoları/ses kayıtlarını İngilizceden Türkçeye çevirebilirim.

Proofreading & ELT (English Language Teaching)

Yazılarınıza/makalelerinize proofreading yapabilirim. Hatalarınızı kontrol edebilir, İngilizce  dil bilgisi/İngilizce yazım/İngilizce konuşma öğrenmenize yardımcı olabilirim.

Birçok firma sunduğum hizmetlere güveniyor. Siz de ilk adımı atabilirsiniz.

Beraber çalışma hayatımızı güçlendirelim.