CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Databases

Domains

Users

Email Accounts

Bandwidth

Support

Price

kurumsal site

Alan AdI

GOOGLE SEO

SOSYAL MEDYA

SSL SERTİFİKASI

E-mail hesabı

5 gb trafik

24/7 hİZMET 

399.99₺

e-ticaret sitesi 


Alan AdI

GOOGLE SEO

SOSYAL MEDYA

SSL SERTİFİKASI

E-mail hesabı

10 gb trafik

24/7 hizmet

999.99₺

kişiye özel 

All Features are Available

Alan AdI

google seo

sosyal medya

SSL SERTİFİKASI

E-mail hesabı

opsiyonel trafik

24/7 hizmet

OPSİYONEL


Kurumsal web sitelerinin en temel özellikleri çoğunlukla çok dilli ve firma bünyesinden kısa bir oryantasyon sürecinden geçen bir çalışan tarafından, site yönetim paneli üzerinden içeriği güncellenebilen siteler olmalarıdır.

Farklı ürün ve hizmet türleri sunan orta ve büyük ölçekli firmaların hem firma imajına yönelik görsel katkıları hem de ürün ya da hizmetlerine yönelik bilgileri hızlı bir şekilde güncelleyebilmelerine imkan sağlayan yapıları ile kurmsal ya da kurumsallaşmayı hedefleyen firmaların tercih ettiği web site türüdür.

Elektronik ticaret; ticaretin elektronik ortamda yapılmasını sağlayan elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret (e-commerce) olarak adlandırılır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, dağıtım, ödeme ve en önemlisi reklam ve pazarlama işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Size sunduğumuz olanaklar ve web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir aynı zamanda müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.

Dinamik web sitesi diğer adıyla ” İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System) ” tüm görsellik ve içeriğin bir yönetici tarafından güncellendiği veya değiştirildiği bir yazılımdır. Site içerisinde herhangi bir konunun başlığı veya içeriği değişecekse, bunu web sitesinin yönetim panelinden ilgili konu başlığını seçip birkaç işlemde tüm değişiklikler yapılabilir. Böylece zaman kayıplarına neden olan güncelleşme ortamları yerine, sizi bu sıkıntıdan kurtaran gün geçtikçe yenilenen ve gelişen teknoloji ve deneyimimizle saniyelerle yarışacak hızda yapabilirsiniz.

İstediğiniz projeyi veya web sitesi veya web yazılımını bizimle iletişime geçerek. İnternet ortamında yayınlamanıza yardımcı olabiliriz.