MOBİL UYGULAMA

UCY MEDYA mobil uygulamalar alanında şirketler için fırsatlar sunmakta ve şirketlerin istekleri doğrultusunda tüm mobil platformlarda (Android) kurumsal uygulamalar geliştirmektedir.

Esnek ve güvenilir uygulamalar

UCY MEDYA geliştirdiği mobil uygulamalar, güvenliğin her katmanda ön planda tutulduğu yedekli, yük paylaşımlı kurulumlara imkân veren uygulamalardır. Tüm uygulamalar felaket kurtarma senaryolarına uygun tasarlanır. Aynı zamanda gelişmiş entegrasyon yetenekleri sayesinde kurumların iç ve dış sistemleri ile bir bütün halinde çalışabilir. Değişen koşullara kolayca adapte edilebilir, gerektiğinde güncellenebilir ve ek özelliklerle donatılabilir.

Her cihazla uyumlu altyapı

UCY MEDYA geliştirdiği mobil uygulamalar; GPRS, EDGE, 3G, 4G, LTE ya da Wi-Fi (kablosuz ağ) bağlantılarını destekleyen teknolojik altyapıya sahip. Bu sayede geniş yelpazedeki kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir platform. Sadece akıllı telefonlarla değil farklı özelliklerdeki cep telefonlarında da kullanılması mümkün. UCY MEDYA mobil uygulama geliştirme ekibi, en yeni teknolojilere sahip gelişmiş tablet bilgisayarlardan kısıtlı özelliklere sahip mobil telefonlara kadar birçok cihazda kullanımı sorunsuz uygulamalar ortaya koyar.

Neden mi bir mobil uygulamaya ihtiyacınız var?

Ortalama bir insan telefonunu günde 150 defadan daha fazla kontrol ediyor. İnternet teknolojisi hayatımızın neredeyse tamamında yer almaya başladı. Alışverişimizi internetten yapıyor, dizi ve filmler seyrediyor, müzik dinliyoruz. Hastalandığımızda bile ilk internette başvuruyoruz. İnternetin bu kadar hızlı hayatımızda yer almasıyla birlikte, interneti yanımızda taşıma ihtiyacı doğdu. Bilgisayarımızı taşıma zorluğu ile artık akıllı telefonlar en önemli internet erişim kaynağı haline geliyor. Artık mobil cihazlarla, nerede olursak olalım ihtiyaç duyduğumuz bilgiye daha hızlı bir şekilde erişebiliyoruz.

Yapılan araştırmada:

  • 2011 ‘de 1.40 milyar mobil kullanıcısı, dünya nüfusunun %20’si.
  • 2012 ‘de 2.48 milar  mobil kullanıcısı, dünya nüfusunun %35’i .
  • 2017’de 5.05 milyar mobil kullanıcısı, dünya nüfusunun %66’ sı.
  • 2018’de 5.13 milyar mobil kullanıcısı, dünya nüfusunun %68’ i.

Sizde geleceğin pazarında yerinizi alın.

 

 

 

 

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, internette bağlanan insanların büyük çoğunluğu gelecek 5 yıl içerisinde mobil kanalları kullanacak. Geleceğin pazarındaki yerinizi alın!