WEB TASARIM

Web Site Tasarımı Nedir?

Web siteleri kurumların veya bireylerin kesintisiz erişilebilen tanıtım ve iletişim mecralarıdır. Web site tasarımı; web sitesinin görüntülenen grafik arayüzünün, menü ve erişim yapısının kullanımı kolay, bilgiye en kısa yolla ulaşabilecek, işlevsel ve hızlı bir yapıda oluşturulmasıdır.

NELER VAAT EDİYORUZ?

-Web sitenizi en üst sıralara çıkarmayı.
-Web sitenizdeki görselleri en üst sıraya çıkarmayı.
-Adresinizi, haritanızı en üst sıraya çıkarmayı.
-Ziyaretçilerinize kaliteli bir içerik sunmayı.
-Ve tüm bunları yaparken kurallara uygun yasal yöntemler kullanıyoruz.

Web sitenizde olması gereken,belli başlı kriterler vardır:

Web Sitenizin;

Sayfaları Hızlı Yükleniyor mu?
İçeriği Yaptığınız İşe Uygun mu?
İletişim bölümünden size kolayca Ulaşılabiliyor mu?
Arama Motorlarında Üst Sıralarda Çıkıyor mu?
Belirlediğiniz Domain Altında mı Yayınlanıyor?
İçeriğini kendiniz Güncelleyebiliyor musunuz?
Görselliği,Renkleri Firmanıza Uygun mu?

Peki Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Firmanın Vermek İstediği Mesaja Uygun Olmalı,
Hızlı Erişilebilir Sayfalara Sahip Olmalı,
Arama Motorlarında Üst Seviyelerde Çıkmalı,
Görsellik Açısından Ve Kodlama Açısından Hatasız Olmalı,
Güncellenebilir Yönetici Panele Sahip Olmalı.

Mobil Uyumlu Web Uygulamaları

Mobil cihazların yaygın kullanımı, mobil web sitesi tasarımını günümüzde gereklilik haline getirmiştir.Adana UCY MEDYA Web Tasarım olarak IPhone, BlackBerry, Symbian, Android, Windows Mobile vs. gibi platformlara uygun mobil web siteleri oluşturuyoruz. Sunduğumuz mobil web sitesi çözümlerimizle, kullanıcılara ürün ve hizmetlerinizi kesintisiz ve hareketli olarak herhangi bir telefondan görüntülenebilme imkanını sunmuş oluyorsunuz.
Web siteleri genelde, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarında görünecek şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde Wireless ve 3G teknolojileri ile cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda internet kullanım oranının artmasıyla, mobil web sitelerine olan ihtiyaç yükselmiştir.
Cep telefonu ekranlarının daha küçük olması nedeniyle web siteleri rahat görünememekte bu nedenle web sitenizin ziyaretçileri cep telefonları ile daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu, sadeleştirilmiş arayüze ihtiyaç duyarlar. Web sitenize girişler cep telefonlarından yapıldığında otomatik olarak mobil tasarımlı web sitenize yönlendirilecek şekilde düzenlemeler yapıyoruz.

Neden Biz?

İnternet web tasarımı ile birlikte günümüzde bilgi paylaşımının ve araştırmanın en etkili mecralarından biri haline gelmiştir. Bu sebeple diğer iletişim mecralarına oranla çok daha hesaplı ve etkilidir. Web tasarım birçok internet kullanıcısı tarafından görselliği ifade eden bir kavram olarak algılanmaktadır. Bizim kurumsal anlayışımız; web site tasarımlarının birbirini tamamlayan bir içerik yapısı ve görsel tasarımın entegrasyonu ile oluşması gerektiğidir.
UCY MEDYA Adana Web Tasarım  olarak web sitelerini belirlenen istek ve hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre tasarlarız. Kullanıcılar internette aradıklarını bulmak için arama motorları (google,yahoo,bing) kullanırlar. Bu sebeple web sitelerinin arama motorlarına uyumlu bir şekilde tasarlanması en önemli önceliktir. Fakat sadece arama motorlarına uyumlu bir web tasarımı ayırt edilmenizi sağlamaz. İnternet dünyasında ön sıralarda yer alabilmek adına web sitelerinin tasarım kalitesi, kullanılabilirliği, erişilebilirliğinin yanı sıra içerik ve tasarım uyumu ile rakiplerinize göre bir adım önde olmanızı sağlayacak olan tasarım ve “SEO” konusunda uzman yazılım ekibimiz, rekabetin son derece yoğun bir şekilde yaşandığı internet dünyasında sizin daha önde olmanızı sağlayacaktır.Beğenilmeyen web sitelerinden herhangibir ücret alınmaz.Müşteri isterse tekrar bir çalışma talebinde bulunabilir.

Adana web tasarım şirketleri